همه چیز درباره adidas cloudfoam

نوشته شده در تاریخ 22 / 07 / 1400
همه چیز درباره adidas cloudfoam

هر چیزی که باید راجع به فناوری cloudfoam آدیداس بدانید

پاها یکی از مهم ترین اعضای بدن ما هستند. چرا که با آن ها راه می رویم، می رقصیم، کار می کنیم، سفر می کنیم و.... بنابر این اگر به آن ها اهمیت ندهیم، تمامی کارهای ذکر شده در بالا به خوبی انجام نمی شود.

آدیداس یک فناوری عالی برای راحتی مصرف کنندگانش دارد به نام cloudfoam. هنگامی که شخص کفشی دارای این ویژگی را می پوشد، به قدری احساس نرمی و راحتی می کند که گویی پاهایش را روی ابرها گذاشته و برای همین اسم این تکنولوژی کلود فوم شده است. این تکنولوژی از پاشنه و قوس شما پشتیبانی می کند و پای شما را در راحتی کامل می گذارد. هنگامی که کفشی دارای این قابلیت باشد، دیگر لازم نیست در داخل خود کفی بیندازید.

Cloudfoam برای بهینه سازی و به حداکثر رساندن راحتی ایجاد شده است. فناوری منحصر به فرد کفی دارای یک ماده کامپوزیت EVA است که به تازگی توسعه یافته است و با شکل پای شما سازگار است. سطح نرم و انعطاف پذیر راین کفش برای راه رفتن است و زندگی روزمره را حتی پس از ساعت ها پیاده روی یا دویدن بسیار تحمل پذیر و آسان می کند.

یکی دیگر از دلایلی که Cloudfoam در ارائه احساس راحتی بسیار موثر است این واقعیت است که قسمت های زیرین این کفش باعث واکنش بیشتر کف پا می شود. بنابراین شما واقعاً می توانید با هر قدم  را یک جهش احساس کنید و این گام بعدی شما را بسیار چالش برانگیز می کند.

در پایان، می خواهیم اشاره کنیم که چگونه فناوری Cloudfoam آب و هوای داخلی را نیز مدیریت می کند. این کفش ها برای ورود هوا طراحی شده است، بنابراین در خنک نگه داشتن پای شما، صرف نظر از مدت زمانی که آن را می پوشید، بسیار خوب است و سبب تعرق کم پاهای شما در طولانی مدت می شود.

یکی از بهترین کفش ها این مدل کفش ها هستند. با طراحی فوق العاده و سبک رویه و زیره منحنی، طراحی کفش به شما کمک می کند تا به حداکثر سرعت برسید. علاوه بر ویژگی های راحتی قابل توجه در Cloudfoam، این کفش ها نیز دارای تنفس و طراحی خاصی هستند. بنابراین این کفش ها باعث می شوند پاهایتان رطوبت زیادی به خود نگیرد.

این کفش ها چگونه عمل می کنند؟

Cloudfoam ترکیبی از یک زیره EVA است که به تازگی توسعه یافته است، یک پد پاشنه در قسمت زیرین این کفش وجود دارد که سطح جدیدی از بالشتک را در زیر پا ارائه می دهد.

Adidas-Cloudfoam

چگونه کفش های Adidas Cloudfoam را تمیز کنم؟

برای تمیز کردن کفش های آدیداس با بالشتک Cloudfoam، ابتدا خاک اضافی را از بین ببرید. از یک برس نرم استفاده کنید، به عنوان مثال مسواک، با مسواک خاک باقی مانده را پاک کنید. سپس با استفاده از یک دستمال، لکه ها را به آرامی با شوینده ملایم در آب ولرم پاک کنید و سپس خشک نمایید. برای تمیز کردن کف سفید کفش از مسواک نرم آغشته به آب استفاده کنید. کفش را در دمای اتاق خشک کنید. برای تمیز کردن بندها و کفی های قابل جابجایی، آنها را از کفش خود بردارید، در کیسه ای قرار داده و آنها را در ماشین لباسشویی سرد / ظریف قرار دهید.

آیا adidas Cloudfoams برای دویدن خوب است؟

کفش های آدیداس با کفش Cloudfoam، مانند کفش های ورزشی Cloudfoam Pure، Lite Racer و QT Racer، ظاهری الهام گرفته از دونده های فنی دارند، اما برای دویدن ساخته نشده اند. بالشتک Cloudfoam ساخته شده از EVA است و راحتی فوق العاده ای می دهد اما برای استفاده روزمره. هنگام دویدن، به دنبال کفش هایی باشید که به دوندگان کمک می کند با تعادل سبکی، جذب ضربه و ثبات حرکت کنند.

عملکرد کفش Cloudfoam

از آنجا که همه کفش های Cloudfoam از طراحی و جنس یکسانی برخوردار نیستند، تفاوت های جزئی در عملکرد وجود دارد.

مزایای کفش Cloudfoam آدیداس

  • راحتی فوق العاده ای را ارائه می دهد.
  • زیبایی فوق العاده آن باعث می شود کفش نه تنها کاربردی، بلکه شیک نیز باشد.
  • علاوه بر کفش های ورزشی و تفریحی، همچنین دارای صندل و کفش بچه گانه از همین جنس وجود دارد.
  • در برابر آب و هوا و رطوبت و تعریق مقاوم است.
  • در برابر سایش و فشارهای وارده نیز مقاوم است.

نکته: میزان راحتی Cloudfoam می تواند تحت تأثیر تفاوت مدل های کفش موجود قرار گیرد.

آدیداس کلودفوم

سخن پایانی

وقتی صحبت از راحتی و عملکرد می شود، چیزهای زیادی در مورد Adidas Cloudfoam وجود دارد. طراحی Cloudfoam برای استفاده روزانه و پرمصرف ورزش در نظر گرفته شده است. بنابراین، آنها به طور موثر خستگی و دردی را که ممکن است با کفش های دیگر ایجاد شوند، کاهش می دهند.توصیه ای که باید هنگام خرید یک جفت Cloudfoams ارائه بدانید این است که باید به نیازهای خود توجه داشته باشید.

تفاوت در مواد استفاده شده برای هر کدام از مدل های این کفش می تواند بر راحتی و عملکرد کلی شما تأثیر بگذارد. بنابراین حتماً کفشی را انتخاب کنید که مناسب ترجیحات شما باشد تا بتوانید بهترین خرید را داشته باشید چرا که آدیداس این فناوری را در مدل های مختلف کفش هایش استفاده کرده است.


نظر خود را راجع به این محتوا بنویسید