همه چیز درباره کفش های آدیداس Forum Low

نوشته شده در تاریخ 10 / 05 / 1401
همه چیز درباره کفش های آدیداس Forum Low

هرآنچه باید درباره کفش های آدیداس Forum Low بدانید

کفش‌های ورزشی بسکتبال آدیداس فروم لو، بخشی از مجموعه آدیداس فروم است. آدیداس Forum Low با حفظ ظاهر شیک و سبک خود در یک کفش ورزشی بسکتبال محکم و در عین حال راحت به نسخه اصلی این کفش که مربوط به دهه 80 وفادار ماند.
Forum low پس از عرضه، بهترین کفش بسکتبال آدیداس بود که جایگزین ده تا به عنوان کفش اصلی بسکتبال شد. ظاهرا حتی مایکل جردن این کفش ورزشی را در طول آزمایش های المپیک 1984 پوشید.

ویژگی های کفش Adidas Forum Low

 یک کفش با آرم درست آدیداس و با ترکیبی سرد از رنگ و بافت
 یک کفش الهام گرفته از بسکتبال از مجموعه نمادین فروم
یک کفش مقرون به صرفه
دارای بند چسبی برای بهتر بسته شدن کفش
سبک بودن کفش
راحت بودن کفش

بخشی از قسمت بالایی این کفش از مواد بازیافتی ساخته شده است. 20٪ از رویه ها از حداقل 50٪ مواد بازیافتی ساخته شده اند. همانطور که یکی از متخصصان کفش های کتانی فریاد می زند، "آنها تلاش کردند و من آن را دوست دارم!" این کفش یک مدل همه کاره است که به خوبی با شلوار جین، کت و هر چیزی که بین آنها قرار می گیرد، ست می شود.

adidas_Forum_Low_shoes

رویه این کفش ها از ترکیب خوبی از چرم و جیر ساخته شده است که به این کفش در مقایسه با سایر فوروم ها حسی منحصر به فرد و متمایز می دهد. این کفش ها دارای بالشتک سنتی فومی idjkn که برای نگه داشتن پا در برابر ضربه تعبیه است.

اضافه شدن یک بند چسبی Velcro به ساختار این کفش کمک می‌کند، که تناسب کفش ورزشی را در حین کار شدید پا تضمین کند و در عین حال به کاربر این احساس را می دهد که پاهایش خیلی خوب در کفش و کفش به خوبی سفت شده است. خطوط قابل مشاهده در رویه این کفش، آن را برای ترکیب با انواع ترکیب لباس های مردانه و زنانه مناسب می کند. هیچ نسخه خاصی از این کفش ها وجود ندارد. 

کندال جنر، پردرآمدترین مدل از نظر مجله فوربس، در خیابان با این کفش دیده شده است.  این کفش ورزشی تصویر قدیمی خود را تداعی می کند و در عین حال نظر منتقدان را با سبک سفر در زمان نوستالژیک می کند.
کفش‌های Forum Low در حال حاضر دارای امتیاز 4.3 از 5 بر اساس بررسی 166 کاربر و امتیاز RunRepeat 86 هستند. ما وب سایت هایی را برای رتبه‌بندی‌ها و نظرات کاربران جستجو کرده‌ایم که به شما کمک می‌کند تصمیم بگیرید که آیا باید این کفش ها را بخرید یا خیر. در ادامه نقد های خریداران این کفش را برایتان قرار داده ایم:

برخی از پوشندگان هنگام پوشیدن این کفش، تناسب دقیق در ناحیه کمر را تجربه کرده اند. این کفش ورزشی که اعتبار نمونه اولیه بسکتبال را حفظ می کند، با مواد با کیفیت بالا ساخته شده است. به گفته برخی از مشتریان، عملکرد و زیبایی مدل بسکتبال با قیمت مناسب آن همراه است. این کفش ورزشی پشتیبانی کافی را به کاربر ارائه می دهد. Adidas Forum Low که از دوران بسکتبال دهه 80 برمی خیزد، به دلیل جذابیت قدیمی اش به شدت توسط مشتریان توصیه شده است.


نظر خود را راجع به این محتوا بنویسید