همه چیز درباره همکاری آدیداس با گوچی در سال 2022

نوشته شده در تاریخ 23 / 02 / 1401
همه چیز درباره همکاری آدیداس با گوچی در سال 2022

راجع به همکاری آدیداس با گوچی در سال 2022 چه میدانید؟

در 26 فوریه، گوچی همکاری خود را با برند پیشرو پوشاک ورزشی در طی ارائه FW22 تایید کرد.

لوگوی آدیداس گوچی بر روی جیب یک کت و شلوار سبز رنگ دوخته شده است که دارای یک چاپ مونوگرام ماشاپ نیز می باشد. 
در اواخر ماه مارس، انتشار مجموعه آدیداس x گوچی در 7 ژوئن 2022 تایید شد، زیرا این دو نفر اولین قطعات را با هم به A-listers هالیوود هدیه دادند و اولین قسمت از همکاری در اواسط ماه مه در یک لوک بوک رترو ارائه شد. همکاری های اسپرت و لوکس با آدیداس غریبه نیست، زیرا در گذشته مجموعه های موفقی را با راف سیمونز، ریک اوونز و یوهجی یاماموتو منتشر کرده است. ناگفته نماند که این برند اخیراً پرادا را جذب کرده و همکاری خود را با جرمی اسکات تمدید کرده است.

مجموعه آدیداس x Gucci برای اولین بار در باند فرودگاه نفیس پاییز/زمستان 2022 گوچی دیده شد، علیرغم اینکه در فوریه رونمایی شد، بلافاصله به یکی از بزرگترین تیم های مد سال تبدیل شد. در تصاویری که توسط WWD به اشتراک گذاشته شد، این مشارکت همه چیز را از کت‌های ساده گرفته تا کفش‌های پاشنه بلند، تا طرح‌های هیبریدی که ترکیبی از لباس‌های ورزشی و کت و شلوارهای رسمی و لوازم جانبی مانند دستکش، کلاه و روسری، همه با لوگوی Gucci x adidas را به نمایش گذاشت. مدت کوتاهی پس از پایان نمایش، گوچی و آدیداس مقالاتی را در مورد این همکاری در صفحات اینستاگرام خود منتشر کردند که جزئیات برخی از موارد را نشان می‌داد، اما چیزی بیش از طعمی از آنچه در آینده خواهد آمد را ارائه می‌داد.

Adidas_partnership_with_Gucci
آدیداس سابقه طولانی در دنیای مد بالا دارد: آنها از سال 2019 با پرادا همکاری می کنند، سال ها با استلا مک کارتنی و جرمی اسکات کار کرده اند. در سال 2002، مدت ها قبل از اینکه برندهای ورزشی که با خانه های مد همکاری می کردند در فرهنگ مد مدرن رایج باشند. با این حال، این شراکت آماده پوشاک با گوچی یک حرکت بزرگ و جسورانه است که آن‌ها را با یکی از داغ‌ترین برندهای سطح بالا در جهان نزدیک می‌کند.
این مجموعه در باند 22 هفته مد میلان عرضه شد. انواع کلاه، شنل، کتانی دو پهلو و کفش های کتانی پاشنه بلند با مونوگرام های گوچی، آرم Trefoil آدیداس تزئین شده بودند. پالت رنگ در درجه اول از سایه های بنفش سلطنتی، قرمز روشن، سبز درخشان و قرمز روشن تشکیل شده است. 

همکاری گوچی و آدیداس در هفته مد میلان 2022، لباس‌ها و کت و شلوارهای اسپرت با حضور ریحانا، راکی ​​و استن اسمیت در ردیف اول برگزار شد. استن اسمیت، همنام کفش آدیداس، تنها یکی از افراد مشهور پایتخت مد ایتالیا بود که در اولین نمایش همکاری آدیداس و گوچی شرکت کرد.
الساندرو میکله، مدیر خلاق گوچی، این کت و شلوار را با مجموعه ای که شامل کت و شلوارهای مردانه با راه راه های آدیداس روی آستین است، رسمی کرد. میشل گفت که این همکاری "آرزوی دیرینه او" بود.

این همکاری شامل کت و شلوار مردانه در سایه‌های آبی سلطنتی و بنفش، با راه‌راه‌های آدیداس روی آستین‌ها و شلوار و حروف گوچی در زیر این برند ورزشی بود. انتخاب‌ها برای او متنوع بودند، از یک لباس رسمی گرفته تا یک لباس اسپرت.
کلاه های سر شامل کلاه های شنا با برند آدیداس و کلاه های بیسبال دو لبه است. آرم آدیداسهمچنین روی هولدهای بزرگ ظاهر می شد و روی شلوار چاپ می شد.

میشل می گوید: «این تجربه‌ای است که ممکن است برای برخی ساده به نظر برسد، اما بسیار قدرتمند بود».
این نمایشگاه مجهز به آینه هایی بود که به گفته مدیر خلاق باید نشان دهنده تنوع مد باشد، اینکه چگونه یک لباس می تواند بسته به نحوه پوشیدن و حتی تغییر آن چیزهای زیادی داشته باشد، با افزایش سن زنده تر شود. بخش مرکزی مجموعه بزرگتر، که بر تعامل جنسیتی تاکید داشت، نمایش را با زنی با کت شلوار کراس اوور بزرگ آغاز کرد.

Adidas_partnership_with_Gucci


نظر خود را راجع به این محتوا بنویسید